TEL 943 21 17 64
Plataforma Educamos

Kookien erabilpena: Gune honek kookiak eta antzeko teknologiak erabiltzen ditu.. Nabigatzailearen konfigurazioa aldatzen ez baduzu, onartu egiten duzu horien erabilera. Dena irakurri Ad

Onartu

autobus01Eskolak autobus zerbitzua du, Garcia enpresarekin. Enpresa honekin batera Guraso Elkarteko ordezkariek eta Eskolako Administrazioak urtero autobusen ibilbideak eta geldialdiak antolatzen dituzte: 2 bidaia (bat 9:15eko sarrerarentzat eta beste bat 17:15eko irteerarentzat).

Eskolak badu familien eskura dagoen zerbitzu honen araudia.

 

GOIZEZ

  • Usurbil 08:19
  • Santu-enea 08:23
  • Villas Michelin 8:27
  • Oria 08:37
  • Kotxerak 08:39
  • Zumaburu 08:42
  • Kale Nagusia 08:45
  • Urbarte 08:47
  • Lugaritz 1 08:55
  • Lugaritz 2 08:57
  • Jose Maria Sert 9:02

ARRATSALDEZ

  • Jose María Sert 17:20
  • Lugaritz 1 17:25
  • Lugaritz 2 17:27
  • Oria 17:37
  • Kotxerak 17:40
  • Zumaburu 17:42
  • Kale Nagusia 17:45
  • Urbarte 17:47
  • Villas Michelin 17:52
  • Usurbil 17:58
  • Santu-enea 18:00

 

Gure garraio zerbitzuz aparte, erraz heldu daiteke eskolara garraio publikoaren autobus-lineak erabiliz, DTK eta Euskotren:

33-40 zbk: eskolaren ondoan geltokia, Berio Pasalekuan
5, 25, 24, 27 zbk: Tolosan etorbidean geltokia (eskolatik 3 minutura)
Topo: Lugaritz geltokia

 

TOP